Հայերեն   |   English    |   
ROBOTICS DEVELOPMENT PROJECT IN ARMENIA

GARIK HARUTYUYAN
166 DPROC
Սարգիս Անանյան
ՀՊՃՀ Վանաձորի մասնաճյուղ
ATABEKYAN GOR
TERLEMEZYAN
Ղևոնդ Գևորգյան
Կրթություն միջնակարք Կրթական հաստատություն Այնթապի միջնակարք դպրոց
Gogi Loloyan
Balaton avag dproc
Marat Mejlumyan
54
Համբարձում Վարդանյան
Արարատի ավագ դպրոց
Կարապետ Անդրեասյան
Արարատ ավագ
Արտաշ Գրիգորյան
Մարտունու ավագ
Karen Tumanyan
Erevani avag 54 dproc
Aram Petrosyan
Aragatotn marzi g.Vardenuti m/d
Էդգար Ավետիսյան
Շենգավիթ համայնքի հմար 75 հիմնական դպրոց
Մհեր Սարիբեկյան
5-րդ դասարան
NAREK AVETISYAN
194 DPROC
Anna Gevorgyan
Erevani taracashrjanayin N1 petakan qolej
Վահագն Օհանյան
Վեդու N1 հ/դ
david sargsyan
6th form
Ալբերտ Նավասարդյան
միջնակարգ ՞Արեգնազան՞ կրթահամալիր
ԱՇՈՏ ՄԱՇՈՒՐՅԱՆ
Գորիսի N4 ավագ դպրոց
Անդրանիկ Գրիգորյան
Վանաձորի Էվրիկա դպրոց
Gohar
Vardanyan
Gohar Vardanyan
Nor Kyanq
Արմեն Մանուկյան
Վարդենիկի կրթահամալիռ
Արմեն Մանուկյան
Վարդենիկի կրթահամալիռ
Gag Hayapetyan
Sevani X. Abovyani anvan avag dproc
Gag Hayapetyan
Sevani X. Abovyani anvan avag dproc
Թովմաս
Վարդենիկի Կրթահամալիր
Արման Աբրոյան
12ամյա
Արման Աբրոյան
12ամյա
Թովմաս Թումոյան
Վարդենիկ կրթահամալիր
Թովմաս Թումոյան
Վարդենիկ կրթահամալիր
Խաչատուր Բաբաջանյան
Ջերմուկի Ավագ Դպրոց
Արգիշտի Բաբայան
Ջերմուկի Ավագ Դպրոց
Հարություն Ավագյան
Ջերմուկի Ավագ Դպրոց
Մաթևոս Հովսեփյան
Ջերմուկի Ավագ Դպրոց
Տարոն Գրիգորյան
Ջերմուկի Ավագ Դպրոց
Արման Աբրոյան
12ամյա
Արման Աբրոյան
միջնակարգ
Արման Աբրոյան
Վարդենիկի ավագ դպրոց
Arsen Abroyan
Vardenik
Տիգրան Մարգարյան
Վայքի ` վարժարան
Նոնա Հակոբյան
Վայկի վարժարան
Նորիկ Զաքարյան
Վայքի ` վարժարան
Արման Գևորգյան
Գեղարքունիքի մարզ, Կարմիրգյուղի N2 միջն. դպրոց
Ժիրայր Երիցյան
Մարտունու մջն. դպրոց
Jirair Ericyan
dproc Martunu mijnakarg dproc
Սարգիս Փիլոյան
ՎՊՄԻ-ի ֆիզ-մաթ ֆակ. ինֆորմատիկա
Emin Ter-Mkrtchyan
q.Ejmiacin,Eornekean hanrakrtakan varjaran
Artur Gasparyan
Կոտայքի մարզ, գ. Սոլակ
Artur Gasparyan
Կոտայքի մարզ, գ. Սոլակ
Artur Gasparyan
Կոտայքի մարզ, գ. Սոլակ
Artur Gasparyan
Kotayki marz g. Solak
Artur Gasparyan
Kotayki marz g. Solak
Artur Gasparyan
Kotayki marz g. Solak
Artur Gasparyan
Kotayk g. Solak
Diana Mkrtchyan
Gndevazi mijnakarg dproc
Ani Nersisyan
Gndevazi mijnakarg dproc
Գարիկ Խաչատրյան
Գնդեվազի միջն դպրոց
Վահե Վարդազարյան
Գնդեվազի միջն. դպրոց
Տիգրան Եղոյան
Գնդեվազի միջն. դպրոց
Թամարա Արսենյան
Գնդեվազի միջն. դպրոց
Արթուր Ալավերդյան
Գնդեվազի միջն. դպրոց
Արթուր Ալավերդյան
Գնդեվազի միջն. դպրոց
Արթուր Մկրտչյան
Գնդեվազի միջն. դպրոց
Մարիանա Արշակյան
Գնդեվազի միջնակարգ դպրոց
Արամ Բարսեղյան
Գնդեվազի միջն. դպրոց
MARGARITA MARUKYAN
HPCH
Gor Grigoryan
Dilijan
Gor Grigoryan
Dilijan
suren
gandzakari dproc
suren hakobyan
gandzakari dproc
Քյասինյան Լարիսա
Մեծ Պարնու միջն. դպրոց
Քյասինյան Լարիսա
Մեծ Պարնու միջն. դպրոց
ՆՈՐԱՅՐ ԱԼՈՅԱՆ
ԳԵՂԱՐՔՈԻՆԻՔ ՄԱՐԶԻ ԵՐԱՆՈՍԻ ԹԻՎ 1 ՄԻՋՒՆ ԴՊՐՈՑ
INNA MELIQSETYAN
GANDZAQARI MIJN. DPROC
ARUS YARIBEKYAN
GANDZAQARI MIJN. DPROC
Karen Khachatryan
dprocakan
Cabellera Cary
Վանաձորի Քարհանյան ուսումնական կենտրոն
Joro-Gasparyan
10 mij. dproc
Կարեն Սիմոնյան
Կապանի թ10 մ/դ
Razmik Tovmasyan
181 dproc
Էլեոնորա Թավադյան
103
ALOYAN NORAYR
ERANOSI TIV 1 MIJN DPROCH
Artush Avetisyan
endanik kentron
Վասիլ Պետրոսյան
Գոռավանի միջն. դպրոց
meline araqelyan
raffu anvan tiv 19 dproc
meline araqelyan
raffu anvan tiv 19 dproc
meline araqelyan
raffu anvan tiv 19 dproc
meline araqelyan
raffu anvan tiv 19 dproc
Վահե Սիմոնյան
Սոլակի միջն.
Tamar Vardanyan
Solaki mijnakarg
Arsen Gyulumyan
3-rd dasaran Argavandi mij.dproc
Levon Gyulumyan
6-rd das. Argavandi mij.dproc
Էդգար Աֆյան
Դպրոց 199
MIRZAXANYAN ANGELA
4 DPROC
Varazdat
2 dprocum
ԷԼԵՆ
ԹԻՎ 2 ՄԻՋՆԱԿԱՐԳ ԴՊՐՈՑ
էլէն Սմբատյան
Դիլիջանի թիվ 2միջնակարգ դպրոց
Levon
dilijani №2
Gor Chalyan
77 school
Gor Chalyan
77 school
Gor Chalyan
77 school
Gor Chalyan
77 school
Gor Chalyan
77 school
Gor Chalyan
77 school
Սիլվեն Ամիրխանյան
Դիլիջանի N2 դպրոց 3ա դասարան
Սիիվեն Ամիրխանյան
Դիլիջանի N2 դպրոց 3ա դասարան
Narek
Xachatryan
Narek
Xachatryan
Նարինե Մեսրոպյան
ՀՊՃՀ,ՀՊՄՀ/ Աշտարակի թիվ2հ/դ
Հայկ Մանուկյան
Թիվ 54 ավագ դպրոց
Հայկ Մանուկյան
Թիվ 54 ավագ դպրոց
Հայկ Մանուկյան
Թիվ 54 ավագ դպրոց
Ալլա Գևորգյան
Դաշտի միջնակարգ դպրոց
Ալլա Գևորգյան
Դաշտի միջնակարգ դպրոց
David Simonyan
130
Մհեր Սարիբեկյան
թիվ 55 դպրոց
Նունե Նավասարդյան
Բերդի ավագ դպրոց
ASHOT VIRABYAN
berdi avag dproc
ASHOT VIRABYAN
AVAG DPROC
Լևոն Բաբայան
ՀԱՊՀ
Ամիրյան Եղիշե
Թալինի ավագ դպրոց
Միքայել Պապյան
աշակերտ, թիվ 24 հիմնական դպրոց
Հովհաննես Սահակյան
Գ. Ստեփանյանի անվան 135հիմ. դպրոց
Հովհաննես Սահակյան
Գ. Ստեփանյանի անվան 135հիմ. դպրոց
Կարեն Մկրտչյան
181 հիմնական դպրոց
Արամ Մադանցյան
131դպրոց 8-րդ դասարան
Gevorg Sargsyants
"Aregnazan" krtahamalir
Պարգեւ Սենեքերիմյան
Մարտունու միջնակարգ դպրոց
Garnik Ghazaryan
Yeranosi N2 m/d
Դավիթ Խաչատրյան
Սմբատ Բյուրատի անվ. դպրոց
gor
hamalsaran
gor
hamalsaran
Arthur Mirzoyan
Montajog. Radioelektronayin sarqeri
Գևորգյան Նատալի
106 դպրոց
Մարիամ Մարգարյան
Բարձրագույն, ՀՊՄՀ
Մարիամ Մարգարյան
Բարձրագույն, Երևանի հ.52 հիմն. դպրոց
Փիրուզա Ոսկանյան
Հոռահաղորդակցություն և ազդանշանների մշակում (մագիստրոս)-Երևանի պետական համալսարան
Տիգրան Բաղդասարյան
Պուշկինի անվան դպրոց
Sargis Hovakimyan
q.Abovyan, tiv 2 dproc
Abel Petrosyan
Cragravorox
Vazgen Manaseryan
jermuki krtahamalir
Տիգրան Բաղդասարյան
Պուշկինի անվան դպրոց
Anahit Sargsyan
Barcraguyn
Արմեն Խաչատրյան
67 դպրոց, ք. Երևան
Անդրանիկ Շահրիկյան
Ն. Աղբալյանի անվ. N 19 դպրոց
Անդրանիկ Շահրիկյան
Ն. Աղբալյանի անվ. N 19 դպրոց
Նվեր Խաչատրյան
Սայաթ-Նովայի միջնակարգ դպրոց
Ռաֆայել Խաչատրյան
բարձրագույն ՚Փոքրիկ Իշխան՚ կրթահամալիր
liana garibyan
dproc
liana garibyan
dproc
Robin Raj
Carmel junior
Նվեր Խաչատրյան
Ֆիզմաթ հոսք/"Քվանտ" վարժարան
Developed by

Back To Top